Postanowiłeś zainwestować w renowację obicia foteli samochodowych po paru sezonach, kupiłeś samochód ze sfatygowanym obiciem, a może marzysz o metamorfozie i nadaniu twojemu samochodowi nowego charakteru? Auto tapicer działający w regionie Nowej Soli (Przedsiębiorstwo TAPICER) sprawi, że Twoje auto odzyska dobry wygląd. Dziś przybliżymy Ci kwestię tapicerowania foteli oraz kiedy naprawa tapicerki samochodowej jest  potrzebna.

Jak dbać o pokrycie foteli aby dłużej nam służyły?

Gdy często podróżujemy z całą rodziną lub wozimy samochodem swoje zwierzaki łatwo o ubrudzenie. Kiedy zauważysz plamy i brud nie ma potrzeby od razu wymieniać całej tapicerki. Większość powierzchniowych plam masz możliwość wyczyścić sam.

Siedzenia pokryte tapicerką tekstylną są najpopularniejsze, ale to wybór dosyć ciężki w czyszczeniu. Gdy zauważysz na nich plamy możesz zastosować płyn do bonetowania i ścierkę z mikrofibry.

Obicie welurowe łapią każdy włos i pył, przez co są kłopotliwe w utrzymaniu ładnego wyglądu. Gdy potrzebujesz je odkurzyć może zająć ci to więcej czasu a na powierzchni powstanie nieładna poświata, która w wielu przypadkach zanika dopiero po profesjonalnym czyszczeniu ekstrakcyjnym.

Tapicerka skórzana i z alcantary jest bardzo pożądana wśród miłośników motoryzacji. Wygląda szlachetnie, a jej pielęgnacja nie przysparza o ból głowy. Wystarczy przetrzeć ją mokrą szmatką, a zabrudzenia znikną.

Kiedy skorzystać z usług tapicera i jak one wyglądają?

Jeśli fotele zmieniły kolor przez dym tytoniowy, pojawiły się przetarcia, dziury czy przypalenia na pokryciu fotela tapicer samochodowy staje się niezbędny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ma wypracowane sposoby aby tapicerka wyglądała jak w samochodzie prosto z salonu. Zręcznie i szybko poradzi sobie nawet z przypadkami które wydają się beznadziejne. Auto tapicer da ci także możliwość spersonalizowania wnętrza Twojego auta przez wybranie wielu materiałów, wzorów i wykończeń. Jeśli potrzebujesz takiej usługi na terenie miejscowości Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Świebodzin, postaw na firmę z dużym doświadczeniem i wypracowaną pozycją na rynku. Przedsiębiorstwo Tapicer zajmujące się naprawą tapicerki samochodowej jest jedynym wyborem.