Stolmark jest to firma wykonująca usługi stolarskie w Gdańsku, robiąca wyjątkowe projekty schodów. Zamów to, co najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego pomieszczenia! Jako jedna z nielicznych  firm oferują tworzenie schodów w odpowiednim rozmiarze. Jeżeli nie jesteś pewny co będzie najlepszym rozwiązaniem, to chętnie doradzą jak dopasować rozmiar i materiał, które posłużą do sfinalizowania twojego wymarzonego założenia.

Zobacz stronę www.

Postaw na Stolmark – to niezawodny producent schodów

Co najważniejsze – wkładają całe serce w realizowane projekty. Zawsze słuchają oczekiwań klienta, aby dopasować schody do jego wszystkich potrzeb i założeń. Mogą Ci zaproponować wykonanie schodów z wielu rozmaitych materiałów. Najczęściej wybieranymi przez klientów rozwiązaniami są schody:

  • drewniane
  • betonowe
  • ze szkła
  • dywanowe

Podczas tworzenia projektu domu dużo osób myśli jaki rodzaj schodów wybrać, tak aby wgrywały się do kompozycji całego domu. Schody stanowią ogniska każdego domu i dużo zależy od ich prezencji. Ważne jest by dobrać odpowiedni rodzaj, tak aby schody stanowiły modny dodatek, bez zasłaniania całego pomieszczenia.  Po wybraniu odpowiedniego kształtu czas zastanowić się nad rodzajem materiału, z którego zostaną zrobione. Masz do wyboru pełno niezwykłych projektów, które nadadzą stylu wnętrzu. Częstym rozwiązaniem są schody z drewna. 

Piękne i funkcjonalne schody – jakie wybrać?

Podstawowym założeniem każdej konstrukcji jest {materiał z których|tworzywo, z którego) są one wykonane. Odpowiednio dobrane tworzywo zapewnia trwałość na wiele lat oraz może nadać wnętrzu charakteru. Klasycznym i najbardziej znanym, a także sprawdzonym materiałem jest drewno. Schody wykonane z drewna są doskonałym wyborem dla wielbicieli ciepłych przestrzeni, tworząc piękny rodzinny nastrój. Coraz większą popularnością cieszą się również mocno rustykalne wnętrza, gdzie doskonale nada się naturalne drewno. Zastanów się nad wyborem schodów metalowych, jeżeli preferujesz minimalistyczne wnętrza. Metal kreuje nieco  surowy i minimalistyczny klimat. Przebywając w pomieszczeniu, który prezentuje styl industrialny, na pewno poczujesz powiew nowoczesności.

Schody dywanowe, są hybrydą schodów drewnianych i metalowych. Są w sporej części wykonane z drewna, przy czym zachowują minimalizm. Jeżeli zależy Ci na osiągnięciu efektu solidnej kompozycji to najlepszym wyborem będą schody betonowe. Są niezwykle trwałe i będa pasowały do pomieszczeń o minimalistycznych wykończeniach, budynków gospodarczych, a także miejsc publicznych. Schody ze szkła są dedykowane głównie do współczesnych i oświetlonych przestrzeni. Te rozwiązanie bez wątpienia nadaje niepowtarzalnego charakteru.

Nie zapomnij o balustradach

Niezależnie od schodów, które wybierzesz to bez watpienia balustrady ze szkła będą pasowały do każdego ich rodzaju. Nadadzą Twojemu wnętrzu  supernowoczesny charakter zachowując jednocześnie użytkowość. Gdy zabierasz się za budowę lub remont domu, należy pamiętać o balustradach, ponieważ zwiększają bezpieczeństwo domowników.